virello zone wygladalo na poczatku…
virello zone wygladalo na poczatku bardzo profesjonalnie rozmowy byly spokojne doradca mowil pewnie i przekonywal ze to bezpieczna inwestycja wplacilem mala kwote na start i na platformie od razu widac bylo zyski co mnie uspilo zaczalem dokladac wiecej bo wszystko wydawalo sie dzialac kontakt byl regularny i caly czas mieli nowe propozycje potem kiedy chcialem wyplacic pieniadze zaczely sie problemy nagle podatki oplaty i jakies weryfikacje zaczeli mowic ze musze doplacic zeby odblokowac konto kontakt z dnia na dzien sie pogorszyl az w koncu przestali odpisywac zostalem z niczym i duzym stresem dopiero pozniej trafilem na ludzi ktorzy znaja takie schematy i pomogli mi cos odzyskac nie wszystko ale czesc udalo sie uratowac 7/8/3 2/9/9 6/7/6 nie poddawajcie sie!
