Polish State Railways Polskie Koleje Państwowe Avis 45

TrustScore 1.5 sur 5

1,5

Bien que nous ne vérifiions pas les affirmations individuelles, car les avis reflètent l’opinion personnelle des utilisateurs, certains avis sont accompagnés du statut « vérifié » lorsqu’il est possible de confirmer qu’une interaction avec l’entreprise a eu lieu. En savoir plus

Pour protéger l’intégrité de la plateforme, chaque avis, qu’il soit vérifié ou non, est analysé par notre logiciel automatisé 24 h/24 et 7 j/7. Il identifie et retire tout contenu qui enfreint nos conditions d'utilisation, y compris les avis qui ne se basent pas sur des expériences authentiques. Nous sommes conscients que nous ne pouvons pas tout détecter, et vous pouvez nous signaler tout élément qui aurait pu nous échapper. En savoir plus

Lisez les avis des autres

Noté 1 sur 5 étoiles

Tym razem 🤣🤬 Za każdym razem te wasze śmieszne koleje regionalne dają dupy po całości. Nie zdarzyło sie aby jakikolwiek pociag regionalny dojechał zgodnie z rozkładem. Albo weźcie tam ogarnijcie j... Voir plus

Noté 1 sur 5 étoiles

Jak zwykle po dobrym dniu kontakt z jaką kolwiek państwową instytucja psuje cały dobry humor. Dziś PKP, jedno z najgorszych w Polsce rzeczy jakie utrzymujemy z naszych podatków a działa tak jak by teg... Voir plus

Noté 2 sur 5 étoiles

Głuchołazy Zdrój jedyne miasto turystycz ne na opolszczyznie,które posiada dzienne kolejowe połączenie z Czechami natomiast nie posiada dziennego połączenai nawet że stolicą województwa z Opolem ,KKoż... Voir plus

Noté 1 sur 5 étoiles

Pociągi często się spozniają Klimatyzacja często nie działa Brak WiFi Ceny w Wars są bardzo wysokie W piątek pojechałem do Lublina. Coś się stało z lokomotywą. Po godzinie oczekiwania ogłosil... Voir plus

À propos de l'entreprise


Coordonnées de contact

1,5

Mauvais

TrustScore 1.5 sur 5

45 avis

5 étoiles
4 étoiles
3 étoiles
2 étoiles
1 étoile

Aucune trace de demande d’avis

Cette entreprise n’a pas invité ses clients à l'évaluer, donc les avis ne sont peut-être pas représentatifs.

Comment cette entreprise utilise Trustpilot

Découvrez comment les avis de l’entreprise sont collectés, notés et modérés.

Les entreprises sur Trustpilot n’ont pas le droit d’offrir des incitatifs ni de payer pour masquer des avis. Les avis reflètent l’opinion des utilisateurs et non celle de Trustpilot. En savoir plus

Noté 1 sur 5 étoiles

Brud i smród

Toalety w pociągu brudne, zero obsługi sprzątającej, o papierze zapomnij. Pociągi stare, śmierdzące, nie wspominając o braku internetu. Dramat

23 mars 2025
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

Więcej niż regularne zmiany rozkładu

Zmiany kursowania pociągów na tyle regularne, że nie da się nic zaplanować, a kiedy już się zaplanuje to trzeba się liczyć z kolejną zmianą o kilka minut która pokrzyżuje wszystkie plany i zmusi do ponownego dostosowywania się do nowych godzin kursowania pociągów.

11 mars 2025
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

Linia Kraków Wrocław

Jeździłam sporo trasą Kraków Warszawa, a od roku Kraków Wrocław. Do dzisiaj. Więcej moja noga w tym rzęchu nie postanie. Smród, brud i ubóstwo. Nieuprzejma obsługa (w większości). Konduktorzy jakby musieli się nad ludźmi znęcać przy każdym najmniejszym problemie. Linia Wrocław Kraków zawsze ma opóźnienia. Wentylacja w tych pociągach to raczej mit. Grzeją na chama bez kontroli temperatury, ciężko oddychać. A żeby siedzieć w tym starym Warsie to już naprawdę trzeba być desperatem tak tam śmierdzi. Ostatnio wzięłam się na sposób i zaczęłam maseczkę nakładać przed wejściem do pociągu. Ale nawet to nie wystarczy gdy dusisz się w pociągu nawet bez maseczki. Dziś trafiłam na pociąg w którym żadnego okna się nie dało uchylić. Ani w moim przedziale 1 klasy, ani w żadnej toalecie, prawie zemdlałam od jakości tego powietrza i siedzę w przedziale dla niepełnosprawnych - przy jedynym otwieranym oknie. Konduktor powiedział że są zablokowane bo klimatyzacja działa. No ekstra. Pierwsza klasa. Naprawdę więcej sobie tego już nie zrobię. A wspomnę jeszcze, że miałam bilet na 18:15, ale był spóźniony i nawet nie wyświetlano go na peronie aż do 18:45, o której to wsiadłam do innego - bo oto nadjechał Przemyśl z 17:15. Czyż nie uroczo? A ponieważ wszyscy na peronie byliśmy zdezorientowani brakiem jakiejkolwiek informacji o tym że w ogóle ten Kraków ma nadjechać - spytałam konduktorki dlaczego nie ma żadnych informacji. I wiecie co? - bo Belgia im nie wyświetla - ach, no to teraz wszystko jasne! I i tak dobrze że nie kosmici. I dodam że Konduktor którego prosiłam o pomoc z otwarciem okna olał mnie mówiąc że zaraz przyjdzie. Dopiero jak po niego drugi raz przyszłam roztrzęsiona i zapłakana - a oczywiście siedział sobie spokojnie w swej kajucie - to ruszył do mojego wagonu nie szczędząc mi opryskliwosci. Zrehabilitował się chyba dopiero gdy zobaczył że rzeczywiście tam się wejść nie da do mojego przedziału, okna żadnego nigdzie otworzyć, a ja na serio już mdlejąca i zalana potem - i znalazł mi to jedno okno. Korzystanie z tych pociągów wymaga wyzbycia się ludzkiej godności. O - właśnie mam info że pociąg ma opóźnienie 92 minuty.

9 janvier 2025
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

To co teraz wyprawiają w pkp to po…

To co teraz wyprawiają w pkp to po prostu dramat! Po zmianie pociągów, nie dosc że zabrali pociag przez kuznie , raciborz itd. To jeszcze opóźnienia są ponad godzinne , pani zapowiadającej pociagi wogole się nie rozumie co mówi .... jeden wielki dramat

15 décembre 2024
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

This goes to PKP Intercity

This goes to PKP Intercity: Website is really bad. To buy a ticket there is a nightmare. I have selected an option, they change it without me knowing it.... I found out looking on the ticket. Now I cannot change the ticket. I am very angry.... They put options which don't exist.... really disappointing... Someone is doing bad job there. Hope the same happens to the person which did this website - he/she/them should know what a pain in the ass is giving to others.

5 décembre 2024
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

PKP to jeden wielki szwindel

PKP to jeden wielki szwindel, kolejne państwo w państwie. Oddzielne prawa na zniżki. Trzeba specjalne mieć od pkp. Kto tym zarządza, jakaś grupa ograniczona umysłowo. Daleko Polsce nie tylko do Europy ale nawet i do Polski ... Uwłaczanie nazwie PKP, obecnie przez to ci jest nie powinno być używane ...
Smartfonowe czasy bezmyślnych istot ...

29 novembre 2024
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

Piach

Szczerze mówiąc szybciej dojechałbym rowerem z Katowic do Nowego Yorku niż dotarł pociągiem z Katowic do Poznania. Dzień bez opóźnienia to dzień stracony.

11 novembre 2024
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

Pociągi często się spozniają

Pociągi często się spozniają
Klimatyzacja często nie działa
Brak WiFi
Ceny w Wars są bardzo wysokie

W piątek pojechałem do Lublina. Coś się stało z lokomotywą. Po godzinie oczekiwania ogłosili, że na rozwiązanie problemu trzeba poczekać jeszcze około dwóch godzin. Po tej informacji postanowiłem nie czekać i pojechałem dalej innym środkiem transportu. Skończyło się na tym że spóźniłem się na spotkanie.

20 septembre 2024
Avis spontané
Noté 3 sur 5 étoiles

Słaba strona

Nawet nie jest tak źle jak chodzi o spóźnienia ostatnio, z moich doświadczeń، ale nadal stronka twierdzi, że mam ją otwartą w innej karcie i się psuje. No i powinno być więcej opcji Warszawa-Rzeszow, przecież to strategiczne i ważne miasto wojewodzkie

10 août 2024
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

Porażka

Porażka.
Dziś czekałam do 00:30 żeby kupic 2 bilety w przedziale sypialnym dwuosobowym, to samo zrobił mój brat ponieważ potrzebowaliśmy 2 przedziały sypialne dwuosobowe. Po wpisaniu danych ja mogłam kupić bilet a brat już nie bo była informacja że bilety zostały wyprzedane. Wszystko trwało 30 sekund a biletów już nie było. Nie rozumiem czemu na trasie Przemyśl - Świnoujście jest tak mało dostępnych przedziałów sypialnych, oczywiście nie wliczając kuszetki bo tym nie byłam zainteresowana!

17 juillet 2024
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

Pathetic at best

App is really bad, website also super unfriendly user experience. Trains are ALWAYS late, literally always. In my 4 years of taking the train in Poland they were on time maybe once or twice… a true S H I T show!

8 septembre 2023
Avis spontané
Noté 2 sur 5 étoiles

Głuchołazy Zdrój jedyne miasto…

Głuchołazy Zdrój jedyne miasto turystycz ne na opolszczyznie,które posiada dzienne kolejowe połączenie z Czechami natomiast nie posiada dziennego połączenai nawet że stolicą województwa z Opolem ,KKożlem,przed latami mniał dzienne i codziennie z Katowicami,warto to zmienić mamy przecież XXI WIEK WSTYD DLA PKP.

1 août 2023
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

16 lat pracy setek specjalistow

16 lat pracy setek specjalistow, dziesiatek programistow, wszystko by odtworzyc orginalny klimat zakupu biletu przy okienku w latch 70 w twojej przegladarce! Niesamowite doznania zapewnia opcja petenta proszacego, niezwykle zawily system formularzy, zasad dot znizek i generalnie ux kosmiczny, jakby istoty z innej planety mialy to obslugiwac. Dziwne ze ludzie za to placa z podatkow i nie rwą bruku z oburzenia. Kupowanie biletow PKP to koszmar.

6 décembre 2022
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

Andate in autobus

Pulizia discutibile. Personale non proprio cortese. I treni sono degli anni 80....
Gradini alti e pericolosi e un brutto odore all'interno dei vagoni come se non fosse effettuata pulizia da chissà quanto tempo...
Da prendere solo se non si hanno alternative.
Eccheste'......
Meglio un autobus....

7 octobre 2022
Avis spontané
Noté 1 sur 5 étoiles

Charges € 10.99 for Szczecin

Unreasonable prices

Charges € 10.99 for Szczecin - Pasewalk, the other way Deutsche Bahn only charged € 2,50. The only way to buy a ticket is PKP intercity on the polish side og the border

27 juillet 2022
Avis spontané

Cette entreprise vous appartient ?

Revendiquez votre profil pour accéder aux outils gratuits de Trustpilot et renforcer vos relations clients.

Créez un compte gratuit

L’expérience Trustpilot

Tout le monde peut écrire un avis Trustpilot. Les auteurs d'avis peuvent les modifier ou les supprimer à tout moment et les avis sont affichés tant que les comptes utilisateurs respectifs sont actifs.

Les entreprises peuvent utiliser nos invitations automatiques pour collecter des avis. Ils sont accompagnés du statut « Vérifié » pour indiquer qu'il s'agit d'expériences authentiques.

En savoir plus sur les différents types d'avis.

Nous avons des personnes dédiées et des technologies intelligentes pour nous aider à protéger notre plateforme. Découvrez comment nous combattons les faux avis.

En savoir plus sur le parcours des avis sur Trustpilot.

Voici 8 conseils pour écrire des avis de qualité.

La vérification permet de s'assurer que des personnes réelles écrivent les avis que vous lisez sur Trustpilot.

Offrir des incitatifs en échange d'avis ou demander des avis de manière sélective peut fausser le TrustScore, ce qui va à l'encontre de nos conditions d'utilisation.

En savoir plus